Haşere Kontrol Hizmetleri

Yeşim Yönetim, olarak İstanbul ilimiz genelinde her bölgede böcek ve haşere ilaçlama hizmeti verebilen Yeşim İlaçlama, kurumsal ilaçlama şirketi olarak tüm çalışmalarında üst düzeyde disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimleri hizmetlerine kalitesi eşliğinde birebir yansıtmaktadır

Kaliteden taviz vermeden hizmetlerini hayata geçirme konusunda oldukça hassas davranarak profesyonel bir yaklaşım sergileyen Yeşim İlaçlama, Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi ilaçlama şirketi olarak hizmetlerini haftada yedi gün günde yirmi dört saat tüm müşterilerine sunmaktadır. Ekonomik fiyat ayrıcalığı konusunda oldukça titiz davranan ve müşteri lehine politikayı benimsemiş olan firmamız, aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte tüm çalışmalarına bu doğrultuda yaklaşım sergilemektedir. İlaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç kullanarak insana ve doğaya zararsız buna karşılık böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede tam sonuç verecek nitelikte hizmeti benimsemiş ve ilkesi kabul etmiş bulunan Yeşim İlaçlama, İstanbul ilaçlama sektöründe yakalamış olduğu hizmet kalitesi ile lider konumunu korumaktadır.

Haşere İlaçlama Servisleri Tarafından Hizmet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yeşim İlaçlama ailesi olarak, böcek ilaçlama firmaları arasında farklı firma anlayışına paralel olarak hareket etmekteyiz. İnsan ve çevre sağlığı konusunda oldukça önemli bulunan haşereler ile mücadelede kaliteli hizmet prensibimize uygun olarak kaliteli ilaç kullanımını konusunda uzman personel kadrosu ile yerine getirmekteyiz. Haşere ilaçlama şirketi olarak yüksek sorumluluk bilinci çerçevesinde hareket etmek kurumsal ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

 

Hizmet Talep Edin!