Tesis Yönetimi Hizmetleri

Yeşim Tesis Yönetimi, dış kaynak kullanımı gücünü ortaya çıkarıp, temel yetkinliklere odaklanarak, çoklu iş akışları, insan yönetimi süreçleri ve entegre hizmet sistemlerinin koordinasyonu ile müşteriye değer katar.

Yeşim Tesis Yönetimi Sistemi, günlük operasyonlarda ve yönetim süreçlerinde önemli bir rol oynar. Tesis Yönetimi hizmeti vermek, tek hizmet servislerinden daha karmaşık olup; dolayısıyla da daha sağlam yönetim süreçlerini ve destek sistemlerini gerektirir.

Entegre Hizmet Çözümleri

Tesis Yönetimi olarak Güvenlik, Temizlik, Bitki bakım, Haşere Kontrol, Ofis Destek, Teknik ve Çağrı Merkezi Hizmetleri gibi bir dizi diğer hizmeti de ayrı ayrı veya bir birleriyle entegre edilmiş şekilde sunabiliriz. Entegre Hizmet Çözümleri, müşterilere sunulan hizmetleri, verimliliği ve optimize edilmiş hizmet sunumunu sağlamak için bir hizmet alanının diğer hizmet alanlarını destekleyecek şekilde tek bir çözüm altında birleştirir. Müşteri tarafından bakıldığında, hizmetler arasındaki sinerjiden yararlanarak, organizasyon içerisinde müşterinin taleplerine dayanan Hizmet Sözleşmeleri (SLA) ile uyumlu bir maliyet verimliliği yaratırız. Küresel operasyon tecrübemizle ve farklı sektörlere hizmet verebilme yeteneğimizle, Yeşim Yönetim, eşsiz ve lider bir tesis yönetim şirkettir.

Hizmet Talep Edin!